Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

İlk faaliyetine 1996 yılında başlamış Kimya sektöründe çalışmaları halen aktif ve yoğun olarak devam etmektedir. Ankara İvedik Organize Sanayi bölgesinde geniş kimyacı kadrosu ve ar - ge çalışmalarıyla evsel temizlik ürünleri, endüstriyel bakım ve koruma ürünleri, kozmetik ürünleri üzerine yoğun bir şekilde üretim yapmakta ve ürün geliştirmektedir. Misyonumuz tüketiciye ekonomik, güvenilir ürünler sunmak, sorunlarını çözmek, müşteri memnuniyetini ve güvenini sarsmamak her zaman sizlerin yanında olmaktır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin çevreye zarara vermeyen, toksit maddeler içermeyen, standartlara uygun olarak üretilmesi Tempa Kimya ve Sanayi'nin ödün vermediği prensip ve ilkeleri arasındadır.    Üretim, satış, ar-ge departmanındaki yoğun çalışmalarıyla her gün ortalama ürün bazında günlük 15 ton kapasiteye ulaşmış geniş ürün yelpazesiyle tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiş, Tempa Kimya Sanayiyi çözüm üreten, teknik bilgi sunan bir firma durumuna getirmiştir.


Tabii Yağ Asfalt, Yapışkan, Katran Sökücü, Koku Giderici
Ağır görevleri üstlenen, yağ, asfalt, mürekkep, kauçuk ve lastik işleri gibi bir çok kiri yerden kolaylıkla sökebilen güçlü bir üründür.
Gliserinli Extra Parfümlü El Yıkama Sıvısı
İçerisindeki doğal nemlendiriciler sayesinde cildinizi yumuşatır. Kurumasını engeller. Cilt pH`ına uygundur. Alkali sabun içermeyen özel formülü ile cildi tahriş etmeden yıkama yaparndür.
Genel Amaçlı Yüzey Temizleyici (Yoğun)
İçerisindeki doğal nemlendiriciler sayesinde cildinizi yumuşatır. Kurumasını engeller. Cilt pH`ına uygundur. Alkali sabun içermeyen özel formülü ile cildi tahriş etmeden yıkama yaparndür.
Bulaşık Makinası Deterjanı
Yağ kalıntılarının altına nüfuz ederek,tutundukları yerden söker ve bir daha yapışmalarını önler. İstenmeyen kötü kokuları yok eder ve ardında koku bırakmaz.
Saç Kremi
Saç Kremi zengin yapılandırıcı maddeleri sayesinde saça ek bir bakım sağlar. - Saçlarınız güçlenir ve sağlıklı bir parlaklık kazanır. Fark edilir derecede yumuşar ve kolayca taranır.